MPGN sp. z o.o. - MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI  NIERUCHOMOŚCIAMI

SPRAWY ORGANIZACYJNE DLA HANDUJĄCYCH I ODWIEDZJĄCYCH CMENTARZE

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. jako Administrator targowiska przy ul. Cmentarnej oraz Właściciel Cmentarza Komunalnego przy ul. Jaskółczej informuje, że z uwagi na zbliżający się dzień Wszystkich Świętych została zwiększona ilość pojemników na odpady stałe w obu lokalizacjach. W związku z powyższym bardzo prosimy o zachowanie czystości i porządku podczas wykonywania prac porządkowych przy grobach swoich bliskich oraz wrzucanie odpadów tylko i wyłącznie do pojemników do tego przeznaczonych.  

Wzorem lat ubiegłych w dniach 31.10.2017 r. oraz 01.11.2017 r. uruchamiane są specjalne linie autobusowe oznaczone symbolem C.

Reklama na targowiskach

Oferujemy Państwu możliwość  wynajęcia powierzchni reklamowych na płotach targowisk:  

 

Baner reklamowy:

Do 2 m2 – 35 zł/szt. netto miesięcznie

Powyżej 2 m2 – 50 zł/ szt. netto miesięcznie

 

Tablica reklamowa:

15 m2 – 200 zł netto miesięcznie

Informacja dotycząca Święta Zmarłych

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych uprzejmie informujemy, że na terenie Cmentarza Komunalnego zostanie zwiększona ilość pojemników na odpady stałe. W związku z powyższym prosimy o zachowanie czystości i porządku podczas wykonywania prac porządkowych przy grobach swoich bliskich oraz wrzucanie odpadów tylko i wyłącznie do pojemników do tego przeznaczonych. 

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. informuje, że w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych na terenie Cmentarza Komunalnego przy ul. Jaskółczej 18 w dniach od 27.10.2017 r. do 02.11.2017 r. zostaną wydzielone stanowiska handlowe. Stanowiska te zlokalizowane będą na terenie parkingu i w  okolicach wiaty przystankowej. W związku z powyższym MPGN Sp. z o.o. prosi, zarówno pieszych jak i kierujących pojazdami o zachowanie szczególnej ostrożności. Mapka organizacji ruchu.